Шановна громадо!

Дата: 12.07.2023 17:32

За попередньою інформацією тіло загиблого Воїна Федорченка Геннадія Олександровича прибуде до Борзни сьогодні. Час повідомимо додатково.

Для вшанування пам’яті загиблого земляка просимо жителів міста вийти для створення живого коридору за маршрутом: будівля школи № 3 – вул. Незалежності – центр – вул. С. Палія – міська лікарня.

Завтра, 13 липня, кортеж з тілом захисника Геннадія ФЕДОРЧЕНКА буде рухатися за маршрутом: міська лікарня – вул. С. Палія – центр – вул. Незалежності – вул. Міжнародна.

Попередньо прощання з Воїном розпочнеться о 12:00 за адресою: вул. Міжнародна, 89. Поховальна процесія буде рухатися наступним маршрутом: вул. Міжнародна – вул. Довженка – вул. Козацька до цвинтаря (Нове місто).

УВАГА! Слідкуйте за уточненням інформації.