Загальна програма заходів проєкту «Допомога допомагаючим»

Дата: 01.08.2023 11:00

ГО «Вектор прав людини» запрошує до участі у поглибленій тренінговій програмі «Допомога допомагаючим» для спеціалістів та спеціалісток, які надають правову, психологічну та психосоціальну допомогу потерпілим від війни рф проти України.

У цій публікації додано загальний розклад онлайнових та офлайнових заходів організованих ГО «Вектор прав людини» в рамках проєкту «Допомога допомагаючим» для спеціалістів(-ок) психологічного та правничого напрямів.

Заходи для психологів(-гинь):
02-03.06.2023 р. (10:00-13:30) – «Що таке «норма» в екстремальних та швидкозмінних умовах»
онлайн-тренінг.
Деталі заходу: https://hrvector.org/podiyi/23-06-07-02-03.06.23
01-02.07.2023р. (10:00-18:00) – «ПТСР та життя в пролонгованому стресі» офлайн-тренінг.
Деталі заходу: https://hrvector.org/podiyi/23-07-05-ptsr
22-23.07.2023 р. (10:00-13:00) – «Адаптація до нових умов. Прискорене відновлення та прискорені зміни» онлайн-тренінг.
12-13.08.2023 р. (10:00-13:30) – «Резильєнтність та відновлення. Або як продовжити життя з «усім цим» онлайн-тренінг.

Заходи для правників(-ць):
04-05.07.2023 р. (15:00-18:00) – «Норма життя в пролонгованому стресі»
онлайн-тренінг.
Деталі заходу: https://hrvector.org/podiyi/23-07-07-04-05.07.23
31.07-01.08.23 р. (10:00-13:00) – «Побудова діалогу з клієнтами(-ками)» онлайн-тренінг.
15-16.08.2023 р. (10:00-13:00) – «Підхід орієнтований на потерпілого(-у) та як з цим правнику(-ці)» онлайн-тренінг.
05-06.09.2023 р. (10:00-13:00) – «Ресурси для подолання та стійкості» онлайн-тренінг.

Окремо для психологічного та правничого напрямів Програма складається з:

• чотирьох онлайнових тренінгів, які включатимуть теоретичні та практичні складові;
  • чотирьох групових сесій рефлексії практики та взаємодопомоги для розгляду ваших кейсів;
  • однієї публікації про надання правової, психологічної та психосоціальної допомоги потерпілим від війни рф проти України, до якої учасники(-ці) Програми можуть подати свій практичний кейс;
  • двох зустрічей та конференції з представниками(-цями) інших допомагаючих професій для напрацювання кроссекторальних моделей допомоги.

Для кого підготовлена Програма?
До участі запрошуються практикуючі психологи(-гині), психотерапевти(-ки), соціальні працівники(-ці), спеціалісти(-ки) інших допомагаючих професій, які надають психологічну і психосоціальну допомогу та спеціалісти(-ки), які надають правову допомогу потерпілим від війни рф проти України: адвокати(-ки), юристи(-ки), медіатори(-ки) державних та недержавних проєктів та ліній допомоги, зокрема системи БПД, органів місцевого самоврядування та центральних та місцевих органів державної влади, приватних юридичних кампаній, індивідуальної практики, громадських організацій. Під час заходів учасники(-ці) представлятимуть поточні кейси зі своєї практики.

Для участі, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням. Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю подальшу інформацію.

Тривалість Програми
Загальний період проведення заходів – травень 2023 року — лютий 2024 року. Тренінгове навчання відбуватиметься протягом травня-вересня 2023 р., супервізійна робота — у вересні-грудні та зустріч, конференція у січні – лютому 2024 року. Кожен захід анонсуватиметься додатково. Зареєстрованих учасників(-ць) повідомлятимуть у мейл-листах.

Підтвердження участі у Програмі
За результатами участі у тренінгах, учасники(-ці) отримуватимуть сертифікати, що підтверджуватиме участь. Також учасники(-ці) матимуть можливість стати співавторами(-ками) публікації, що готуватиметься в межах проєкту, подавши опис свого кейсу із застосуванням отриманих знань.

З додаткових питань звертайтесь, будь ласка, на електронну пошту: hrvector.org@gmail.com, зазначивши у темі листа назву Програми — «Допомога допомагаючим».

Для довідки. Проєкт «Допомога допомагаючим» реалізовується ГО «Вектор прав людини» за фінансової допомоги Європейського Союзу в межах Програми «Стійкість». Програми «Стійкість» — це 30-місячний проєкт, який фінансується Європейським Союзом і виконується ERIM (Equal Rights & Independent Media) у партнерстві з Black Sea Trust, Фондом Східної Європи, Фондом Домів Прав Людини та Будинком Прав Людини в Тбілісі. Проєкт спрямований на посилення стійкості та ефективності постраждалих від війни ОГС та учасників(-ць) громадянського суспільства, які постраждали від війни в Україні, включаючи незалежні ЗМІ та правозахисників(-ць).