Повідомлення про виконання планових робіт по с. Кинашівка

Дата: 08.08.2023 10:40

У зв’язку з підготовкою системи газопостачання до опалювального сезону 2023 – 2024 та планової перевірки на герметичність газопроводів з 14 серпня 2023 року з метою забезпечення безпеки при експлуатації газових мереж будуть проводитись наступні роботи на системах газопостачання с. Кинашівка.

1. Перевірка на герметичність газопроводів та систем газопостачання населеного пункту приладовим методом та перевірка технічного стану підземних газопроводів, включаючи газопроводи-вводи до житлових будинків, регуляторів тиску. Усунення витоків газу. Недопущення порушень Правил безпеки систем газопостачання.
  2. Технічне обслуговування газових мереж у оселях.
  3. Контрольне зняття показників лічильників газу, із зняттям (при необхідності) на державну повірку та заміна (монтаж) на нові лічильники.

Під час виконання робіт обов’язкова присутність власника або іншого мешканця будинку.

Просимо споживачів надавати працівникам АТ «Чернігівгаз» доступ до газових систем своїх будинків, як це передбачено Правилами безпеки систем газопостачання. Перепрошуємо за тимчасові незручності та сподіваємось на розуміння з вашого боку.

АТ «Чернігівгаз»