Віддав життя за Україну

Дата: 08.08.2023 11:53

Гірким болем обпекла серця земляків звістка про загибель командира роти, людини-легенди з батальйону «Айдар» лейтенанта Андрія Костянтиновича Веремієнка. Його знали як сміливого Воїна, відважного побратима, ерудовану особистість, людину, готову до подвигу в ім’я України.

Він народився 17 вересня 1974 року у с. Миколаївка. Навчався у Миколаївській та Шаповалівській середніх школах. У 1992 році вступив до Чернігівського державного педагогічного інституту ім. Т. Г. Шевченка на спеціальність фізична культура. Після здобуття вищої освіти у 1996 році вступив на військову службу.

Працював на різних роботах, у тому числі і за кордоном. Був активним учасником двох Майданів.

У 2014 році добровольцем поїхав на схід. Спочатку в складі батальйону «Азов», а потім – «Айдар» та у 58-й ОМПБр ім. гетьмана І. Виговського. Військову підготовку отримав у Першій Київській сотні ОУН.

6 серпня 2023 року наш мужній земляк загинув у Донецькій області на південно-західному напрямку.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя. Низько вклоняємося подвигу хороброго Воїна, який віддав життя за нашу свободу.