З Днем авіації України!
Щороку в останню суботу серпня в Україні відзначається День авіації – професійне свято військових і цивільних авіаторів та працівників авіаційної промисловості і транспорту України. Вони одними з перших підставили своє плече у війні з російським агресором. Дякуємо їм за високий професіоналізм і мужність, за можливість гордитися нашою сильною військовою авіацією, за те, що не втрачаємо віри в перемогу.
Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто не повернувся з бойових вильотів. Схиляємо голову перед світлою пам’яттю наших загиблих Героїв.
Хай якнайшвидше настане той день, коли небо над всією Україною буде мирним і та безпечним для польотів.
Від усієї душі зичимо всім авіаторам міцного здоров’я, щедрої долі, затишку в родинах. Нехай кожен ваш політ буде успішним і щасливим.