Борзнянщина втратила ще одного Героя

Дата: 13.09.2023 18:02

Чорним птахом прилетіла лиховісна звістка на Борзнянщину. Під час виконання службових обов’язків 11 вересня 2023 року смертю хоробрих загинув стрілець-помічник гранатометника Роман Володимирович ЛОВЕЙКО з Оленівки. Ворожа снайперська куля біля населеного пункту Авдіївка Покровського району Донецької області обірвала життя патріота й захисника, який найбільше в житті цінував справедливість і дружбу.
Спокійний, врівноважений, працьовитий, з відкритим серцем і душею, завжди готовий прийти на допомогу – таким запам’ятали Романа односельці та бойові побратими.
Мужній воїн народився 3 вересня 1988 року в простій селянській родині. Закінчив Оленівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів у 2006 році.
Отримавши атестат зрілості, юнак вступив до Сосницького аграрного ліцею. Здобув фах автослюсаря.
Проходив службу в лавах Збройних Сил України.
Після демобілізації працював тривалий час на різних роботах у Києві. Згодом повернувся в рідне село і влаштувався до місцевого агропідприємства. Потім знову працював у столиці.
У липні 2022 року мобілізований до Збройних Сил України. Нагороджений медаллю «За оборону рідної держави».

Схиляємо голови у жалобі за вірним сином України, висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого.
Низький уклін тобі, Романе, за те, що не шкодуючи життя, боровся за Україну! Слава і вічна шана Герою! Борзнянщина пам’ятатиме твій подвиг!

Про дату та час поховання буде повідомлено додатково.