Відбулося засідання виконкому

Дата: 28.09.2023 11:10

Сьогодні, 28 вересня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Борзнянської міської ради. Перед початком роботи присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Згідно порядку денного присутні розглянули 23 питання:

1. Про встановлення КП «Борзна-Комунальник» тарифів для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
  2. Про встановлення ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) та тарифу на послугу з постачання гарячої води.
  3. Про затвердження норм витрат паливно-мастильних матеріалів на роботу техніки, що перебуває на балансі Борзнянської міської ради.
  4. Про надання матеріальної допомоги на поховання.
  5. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в м. Борзна, вулиця Робітнича.
  6. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в с. Мала Загорівка, вулиця Касянів.
  7. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  8. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування неповнолітньому ХХХХХХХ.
  9. Про встановлення піклування над неповнолітнім ХХХХХХХ.
  10. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування неповнолітньому ХХХХХХХ.
  11. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування малолітньому ХХХХХХХ.
  12. Про встановлення піклування над неповнолітнім ХХХХХХХ.
  13. Про встановлення опіки над малолітнім ХХХХХХХ.
  14. Про продовження терміну проживання у квартирі з переселенського фонду.
  15. Про затвердження Антикризового плану реагування на випадок припинення газопостачання та електропостачання в опалювальному сезоні 2023 – 2024 років у Борзнянській територіальній громаді.
  16. Про надання дозволу на укладення договору оренди частин земельних ділянок.
  17. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в м. Борзна, вулиця Володимирська.
  18. Про затвердження протоколу засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій, пораненим, травмованим (або одному з членів їх сімей), військовослужбовцям, які захищають Батьківщину, на лікування та на поліпшення матеріально-побутових умов від 26.09.2023 № 4.
  19. Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки.
  20. Про затвердження норм витрат паливно-мастильних матеріалів на роботу техніки, що перебуває на балансі КП «Борзна-Комунальник».
  21. Про видалення зелених насаджень.
  22. Про приватизацію будинку.
  23. Про надання згоди КНП «Борзнянська міська лікарня» Борзнянської міської ради на передачу в оренду комунального майна.

Обговоривши всі питання порядку денного, члени комітету прийняли відповідні рішення. Ознайомитися з рішеннями можна на вебсайті Борзнянської міської ради після їх оприлюднення.