Шановні земляки, відважні сини й доньки українського народу!

Дата: 01.10.2023 08:03

Прийміть щирі вітання з нагоди свята мужності, сили та відваги – Дня захисників і захисниць України!

Висловлюємо безмежну подяку та низько вклоняємося військовослужбовцям, гідним синам і дочкам України, які продовжують стояти на захисті нашої Батьківщини. День захисників і захисниць не лише свято чоловіків і жінок, які служать, це свято всіх, хто любить і захищає Україну, кожен на своєму фронті.
Честь, гідність, відданість справі та любов до України кожного з вас – запорука щасливого майбутнього держави, теперішніх і прийдешніх поколінь українців!
Символічним є те, що сьогодні ми також святкуємо День козацтва, адже українці з давніх-давен боронять рідну землю та відстоюють мир і незалежність України.

Шановні захисники України! Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною! Бажаємо вам і членам ваших родин міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті.
Дякуємо за те, що бережете нашу країну. Разом ми переможемо!