Шановні освітяни, ветерани освітянської ниви Борзнянщини!

Дата: 01.10.2023 08:05

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.

Обравши професію педагога, Ви взяли на себе велику відповідальність за наше майбутнє. Освітяни завжди серед тих, хто робить країну сучасною, сильною, розвиненою, а українців – гідними, освіченими громадянами.
Кожен із Вас гостро відчуває і реагує на загрози і виклики сьогодення. Та наперекір сьогоднішній надважкій ситуації, Ви продовжуєте чесно робити свою справу, навчати і надихати українських дітей, аби вони боролися за майбутнє України своїми знаннями.

Щиро дякуємо Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість. Бажаємо успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги!