Відбулося засідання виконкому

Дата: 30.10.2023 15:41

Сьогодні, 30 жовтня, відбулося чергове засідання виконкому Борзнянської міської ради, яке провела Борзнянський міський голова Лариса Осадчук.

На порядок денний було винесено 26 питань:

1. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в м. Борзна, вулиця Богдана Хмельницького.
  2. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в м. Борзна, вулиця Незалежності.
  3. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в м. Борзна, вулиця Покровська.
  4. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (гаражу), розташованому в м. Борзна, вулиця Незалежності.
  5. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (гаражу), розташованому в м. Борзна, вулиця Шевченка.
  6. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в м. Борзна, вулиця Лазарчука.
  7. Про дострокове припинення договору оренди нежилого приміщення.
  8. Про намір передати в оренду комунальне майно.
  9. Про надання матеріальної допомоги на поховання.
  10. Про внесення змін до персонального складу комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.
  11. Про схвалення проекту Програми надання соціальних послуг з догляду на непрофесійній основі особам, які потребують сторонньої допомоги на 2024 рік.
  12. Про схвалення проекту Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Борзнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борзнянської міської ради Чернігівської області, структурних підрозділів – закладів охорони здоров’я первинної ланки, які знаходяться на території Борзнянської територіальної громади на 2024 рік.
  13. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  14. Про продовження строку перебування малолітніх ХХХХХ, ХХХХХ та ХХХХХ в патронатній сім’ї ХХХХХ.
  15. Про влаштування дітей у сім’ю патронатного вихователя.
  16. Про надання дозволу на дарування земельної ділянки малолітнім ХХХХХ та ХХХХХ.
  17. Про припинення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування, ХХХХХ.
  18. Про схвалення проекту Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Борзнянська міська лікарня» Борзнянської міської ради на 2024 рік.
  19. Про забезпечення особистих та майнових прав та інтересів повнолітніх фізичних осіб, які визнані недієздатними.
  20. Про затвердження складу комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дошок на території Борзнянської територіальної громади та Положення про неї.
  21. Про затвердження протоколу засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій, пораненим, травмованим (або одному з членів їх сімей), військовослужбовцям, які захищають Батьківщину, на лікування та на поліпшення матеріально-побутових умов від 26.10.2023 № 5.
  22. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в м. Борзна, вулиця Квітнева.
  23. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в с. Оленівка, вулиця Шевченка.
  24. Про звільнення від батьківської плати за харчування дітей.
  25. Про встановлення піклування над неповнолітньою ХХХХХ.
  26. Про видалення зелених насаджень.

Обговоривши всі питання порядку денного, члени комітету прийняли відповідні рішення. Ознайомитися з рішеннями можна на сайті Борзнянської міської ради після їх оприлюднення.