День ракетних військ і артилерії

Дата: 03.11.2023 08:48

День ракетних військ і артилерії був заснований 1997 року, відповідно до Указу Президента України. До цього роду військ належать з’єднання, озброєні оперативно-тактичними й тактичними ракетами, гаубичною, гарматною, реактивною та протитанковою артилерією. Артилерія – це також артилерійська розвідка, мінометні підрозділи та підрозділи протитанкових керованих ракет.

Саме українські артилеристи, стримуючи широкомасштабну агресію Росії, вражають значну частину живої сили ворога, російської важкої техніки та артилерії, протитанкових засобів.

Сердечно вітаємо військовослужбовців, ветеранів та їх родини зі святом, бажаємо всім міцного здоров’я, злагоди, оптимізму, наснаги, нових славетних перемог та вигнання всіх ворогів за кордони нашої держави.

Слава Україні!