Привітали працівників культури

Дата: 13.11.2023 14:51

Сьогодні у Борзнянській міській раді вшановували працівників галузі культури, котрі щодня дарують радість душі, наповнюють високими і світлими почуттями, вчать розуміти прекрасне, формують духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди у суспільстві. Своєю плідною працею та силою духу вони підносять культурний імідж нашої громади на високий щабель.

Зі словами вітання до присутніх звернулася міський голова Лариса Осадчук:
– Сьогодні ми вшановуємо талановитих людей, носіїв національної ідеї, оберегів історичної пам’яті. Ваша майстерність та професіоналізм зберігають і постійно збагачують українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється у збереженні народних традицій, любові до джерел народного мистецтва.
Лариса Анатоліївна подякувала працівникам культури за низку благодійних концертів на підтримку Збройних Сил України, які були проведені в громаді протягом року.

За активну участь у культурно-мистецькому житті громади та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва грамотами міської ради нагороджено:

• МОРМІЛЬ Світлану Миколаївну – в. о. директора КЗ «Центр культури і дозвілля» Борзнянської міської ради;
  • ФРАНЦЕВУ Лідію Анатоліївну – директора Іванівського сільського будинку культури;
  • АНДРУЩЕНКО Тамару Іванівну – директора Ядутинського будинку народної творчості;
  • КОВАЛЕНКО Аллу Миколаївну – завідувачку Любомудрівським клубом-бібліотекою;
  • ГЛУШАН Ольгу Іванівну – художнього керівника Іванівського сільського будинку культури.

Кожен заклад культури отримав подяку та сертифікат на поліпшення матеріально-технічної бази.

Привітали працівників культури секретар міської ради Станіслав Шевлюга, заступник міського голови Тетяна Пирог, начальник відділу культури, сім’ї молоді та спорту Борзнянської міської ради Лариса Паляничка.