16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку

Дата: 16.11.2023 17:29

Сьогодні міський голова Лариса Осадчук спільно із заступником Тетяною Пирог та секретарем міської ради Станіславом Шевлюгою привітали працівників «Радіо Борзна» з професійним святом.

Лариса Анатоліївна зазначила, що в умовах повномасштабної війни робота працівників радіо дуже важлива та неоціненна. «Ви щодня розповідаєте слухачам правду, висвітлюєте російські злочини, боретеся з фейками й ворожою пропагандою», – наголосила Лариса Осадчук.

Також міський голова побажала міцного здоров’я, наснаги, витримки та вручила Почесну грамоту міської ради директору КП «Радіо Борзна» Ірині Плющ за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу висвітлення актуальних питань функціонування громади та з нагоди професійного свята.