У скорботній тиші відкрили меморіальну дошку Олександру Криступасу

Дата: 17.11.2023 15:14

Сьогодні, 17 листопада, міський голова Лариса Осадчук взяла участь у відкритті меморіальної дошки загиблому Герою, випускнику Шаповалівської ЗОШ І-ІІІ ст., Криступасу Олександру Вітавтасовичу.

Звертаючись до присутніх, Лариса Анатоліївна відзначила Олександра, як щирого, добросердечного, вихованого, справжнього патріота України, котрий після повномасштабного вторгнення росії, не вагаючись, пішов захищати свою країну.
За виховання сина – відважного та мужнього воїна, патріота своєї держави, який з честю та гідністю захищав незалежність і суверенітет України та віддав своє життя за Батьківщину міський голова вручила батькам Героя – Вітавтасу Стасису та Надії Іванівні Подяку Борзнянської міської ради.

Багато хороших слів про Захисника прозвучало з вуст його вчителів, однокласників та друзів.

Також сьогодні в приміщенні Шаповалівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся чемпіонат Борзнянської міської ради з шахів та шашок серед школярів, присвяченій пам’яті Олександра Криступаса.

Олександр Вітавтасович за наше право жити на своїй рідній землі віддав найдорожче – своє життя. Тож завжди пам’ятаємо і шануємо наших Героїв.

Вічна слава та шана Олександру! Герої не вмирають!