Відзначили День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2023 14:41

Сьогодні, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи. Цей день – символ боротьби і перемоги, символ єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу. Гідність і Свобода – це те, за що ми боремося і що надає нам силу. Те, що нас єднає і що ми виявляємо навіть у найважчі періоди нашої історії. Те, що втримало нашу оборону в найскладніші часи і що дасть нам силу вибороти Перемогу. Адже наша зброя, як і ми, заряджена нашою Гідністю і жагою Свободи.

З цієї нагоди керівництво громади на чолі з міським головою Ларисою Осадчук разом з офіцерським складом Третього відділу Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки поклали живі квіти до куточку пам’яті загиблих Героїв-земляків у КЗ «Центр культури та дозвілля».

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх, хто віддав своє життя на захист рідної Батьківщини. У цих трагічних подіях смерть кожної людини – це не лише втрата для сім’ї, а біль усього народу.

Заходи з нагоди Дня Свободи та Гідності пройшли також у закладах освіти і культури громади.