Участь у Загальних Зборах ВАОТГ

Дата: 24.11.2023 10:22

Делегація з Чернігівщини на чолі з головою Чернігівського регіонального відділення Ларисою Осадчук бере участь у Загальних Зборах Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад та Форумі голів громад, які проходять в місті Києві 23-24 листопада.

У програмі заходу:

• Підписання меморандуму з Державною службою України з надзвичайних ситуацій;
  • Підписання меморандуму з Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України;
  • Презентація Стратегії розвитку Всеукраїнської Асоціації ОТГ на 2024-2028 роки;
  • Затвердження персонального складу Ради та Правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».

Вибори голів Платформ ВАОТГ:

• «Старости»;
  • «Безпека: Екологія»;

ФОРУМ ГОЛІВ ГРОМАД
Діалог про майбутнє.
Панель 1. Децентралізація. Україна, про яку ми мріємо. Роль місцевого самоврядування
Панель 2. Відновлення України
Панель 3. Євроінтеграція. Завдання для Уряду та місцевого самоврядування

Чернігівщину представляють: Лариса Осадчук – Борзнянський міський голова, Олег Бузун – Крутівський сільський голова, Микола Дяченко – Новобасанський сільський голова, Василь Чеботарь – Холминський сільський голова.