Передчасно помер Захисник України

Дата: 28.11.2023 16:45

Трагічне повідомлення обпекло болем серця: раптово пішов із життя захисник України Андрій Олександрович БУРИЙ.

Народився Андрій Бурий 31 жовтня 1994 року. Навчався у Борзнянській ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів. Цілеспрямованим, товариським, а головне працелюбним учнем запам’ятали його вчителі та вихователі.
Після закінчення у 2010 році 9 класу продовжив навчання у Борзнянському державному сільськогосподарському технікумі, де у 2014 році отримав диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Бджільництво».
З листопада 2015 по травень 2017 року проходив строкову військову службу.
У червні 2022 року призваний на службу під час загальної мобілізації. Виконував свій патріотичний та громадянський обов’язок разом із побратимами у складі окремої аеромобільної бригади гранатометником.
У Андрія Бурого залишилася малолітня донька.

Вшановуючи пам’ять українського воїна, оборонця територіальної цілісності та незалежності України, висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким захисника.
Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в серцях тих, хто їх пам’ятає.

Прощання з Бурим Андрієм Олександровичем відбудеться 29 листопада на кладовищі по вул. Київській.
Завтра о 12:00 просимо жителів громади «живим коридором» вшанувати пам’ять Захисника за маршрутом: морг – вул. Семена Палія – центр міста – вул. Незалежності – вул. Київська.