Оголошується конкурс на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Борзнянської територіальної громади

Дата: 28.11.2023 16:55

Організатор конкурсу – виконавчий комітет Борзнянської міської ради Чернігівської області.

Місцезнаходження організатора конкурсу – Чернігівська обл., Ніжинський р-н, м. Борзна, вул. Пантелеймона Куліша, буд. 104.

Конкурс проводиться на підставі рішення виконавчого комітету Борзнянської міської ради від 28.11.2023 № 169; відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про житлово-комунальні послуги», «Про управління відходами», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів» від 25 серпня 2023 року № 918, постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуги з управління побутовими відходами та типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами» від 08.08.2023 № 835.

Кінцевий строк прийняття конкурсних пропозицій – до 17.00. години 28 грудня 2023 року.

Місце прийому конкурсних пропозицій – особисто або поштою
за адресою: 16400, Чернігівська обл., Ніжинський р-н, м. Борзна, вул. Пантелеймона Куліша, буд. 104.
e-mail адреса: borzmr_post@cg.gov.ua
Контактний телефон: (04653) 2-13-43

Місце, дата і час проведення конкурсу, прізвище, ім’я та по батькові (за наявності), посада, контактний телефон та адреса електронної пошти посадової особи організатора конкурсу, уповноваженої здійснювати комунікацію з учасниками:
Місце: Чернігівська обл., Ніжинський р-н, м. Борзна, вул. Пантелеймона Куліша, буд. 104, малий зал засідань адмінприміщення, І поверх
Дата та час: о 10 годині 29 грудня 2023 року
                                                 число місяць рік
ВАРЗАГЕР Марина Володимирівна, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та економічного розвитку
каб. 209 тел. (04653) 2-13-43
Адреса електронної пошти: borzmr_post@cg.gov.ua