До уваги підприємців громади!

Дата: 06.12.2023 10:40

Державна організація «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області» спільно з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проведе 8 грудня в приміщенні Борзнянської міської ради семінар.
Час проведення: 11:00.
Місце проведення: малий зал засідань, 1 поверх.

Програма семінару

1. Спікер: Прокопенко Юлія Сергіївна – заступник начальника Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.
    Тема: «Законодавство у сфері захисту прав споживачів та ринковий нагляд: що необхідно знати»
  2. Спікер: Ігнатенко Валентина Іванівна – головний спеціаліст сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового та пробірного законодавства Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.
    Тема: «Особливості здійснення контролю за рекламою та дотриманням антитютюнового законодавства».
  3. Спікер Фінюк Марія Миколаївна – в. о. генерального директора ДО «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області»
    Тема «Інформаційно-консультаційна підтримка для представників бізнесу та стартапів: про гранти і не тільки».

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до заходу.