Шановні військовослужбовці Сухопутних військ України! Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Дата: 12.12.2023 08:00

На сьогодні за бойовими можливостями сухопутні війська здатні самостійно або у взаємодії з іншими видами Збройних Сил України відбити вторгнення сухопутних армій, повітряних і морських десантів противника, завдавати одночасних масованих вогневих ударів, проривати оборону ворога, здійснювати швидкий наступ, захоплювати зайняту територію тощо. Головними властивостями цих військ є велика вогнева могутність і ударна сила, висока маневреність і повна бойова самостійність.

Ви продовжуєте стійко і впевнено утримувати займані бойові позиції та рубежі, даючи гідну відсіч російському агресору. Знаємо, що й надалі надійно стоятимете на захисті свободи і незалежності нашої держави.

Бажаюмо вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту та нових звершень в ім’я нашої перемоги.
Доземно вклоняємося перед пам’яттю українських воїнів, які поклали свої життя на вівтар свободи та незалежності України.
Слава Сухопутним військам Збройних Сил України! Слава Україні!