Відбулося засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та запобігання корупції

Дата: 13.12.2023 15:45

13 грудня, у ході підготовки до пленарного засідання 31 сесії 8 скликання Борзнянської міської ради, відбулося засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та запобігання корупції, на якому розглянули 4 питання:

1. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Борзнянської міської ради та її виконавчого комітету на 2024 рік.
  2. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого апарату Борзнянської міської ради, у новій редакції.
  3. Про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Коросташовця С. М.
  4. Про встановлення міському голові надбавки за вислугу років.

Члени комісії детально розглянули й обговорили питання та винесли проєкти рішень на розгляд сесії Борзнянської міської ради.