День вшaновування учасників ліквідації наслідків аварії нa Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2023 13:16

Аварія на Чорнобильській АЕС є однією з найбільших техногенних катастроф в історії людства.
Ліквідатори показали приклад самопожертви та повної самовіддачі. Вони стали зразком непересічного героїзму та відданості своєму обов’язку.

Сьогодні, 14 грудня, вшановуючи подвиг тих, хто ціною свого життя і здоров’я, зупинили невидимого і підступного ворога, поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС та вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх ліквідаторів.

Ми ніколи не забудемо про самопожертву ліквідаторів, які без вагань та роздумів ступили назустріч смертоносному лиху.
Тож з великою вдячністю та повагою бажаємо всім героям-ліквідаторам невичерпної життєвої енергії, здоров’я, благополуччя та найскорішої Перемоги.