День працівників суду

Дата: 15.12.2023 08:00

Щиро вітаємо суддів, працівників апаратів судів, людей, які присвятили своє життя надзвичайно важливій для країни справі – служінню правосуддю, з професійним святом.

Дякуємо вам за відповідальне ставлення до роботи, професіоналізм, принциповість, вірність ідеалам права та справедливості, за чуйність та увагу до потреб громадян. Віримо, що ви і надалі працюватиме для зміцнення демократичних засад судочинства, ухвалення іменем України законних і справедливих рішень.

Хай не зрадять вас витримка та сила духу, не вичерпуються джерела наснаги та оптимізму, а удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті в ім’я процвітання України.
Прийміть найщиріші вітання й побажання професійних звершень, родинного затишку, миру та злагоди!