Засідання виконкому

Дата: 19.12.2023 20:34

Сьогодні, 19 грудня, на черговому засідання виконавчого комітету Борзнянської міської ради розглянули низку важливих для життєдіяльності громади питань.

Члени виконкому ухвали рішення про схвалення проєкту Програми підтримки діяльності 24 ДПРЧ (м. Борзна) на 2024 рік, про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна, про організацію громадських робіт, про надання матеріальної допомоги на поховання та про затвердження протоколу засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій, пораненим, травмованим (або одному з членів їх сімей), військовослужбовцям, на лікування та на поліпшення матеріально-побутових умов.
Також прийнято рішення виконавчого комітету з низки організаційних питань.

Ознайомитися з рішеннями можна на вебсайті Борзнянської міської ради після їх оприлюднення.