Нове обладнання для міської лікарні

Дата: 20.12.2023 12:42

Вчора, 19 грудня, міський голова Лариса Осадчук спільно з заступником Тетяною Пирог відвідали КНП «Борзнянська міська лікарня».

Під час робочого візиту директор медичного закладу Анатолій Михайлюк презентував нове медичне обладнання для офтальмологічного кабінету, зокрема: офтальмоскоп, лампу щілинну зі столом та набір офтальмологічних пробних окулярних лінз на 266 лінз. Медичні прилади загальною вартістю 212 тисяч грн закуплено за рахунок місцевого бюджету.
Передане обладнання дозволить підвищити рівень надання медичних послуг населенню громади.

Нагадуємо, що новостворений офтальмологічний кабінет працює щовівторка з 9 до 13 години та щоп’ятниці з 08:00 до 13:00 в поліклінічному відділенні на другому поверсі каб. № 13.