Щороку 22 грудня в Україні святкується День енергетика

Дата: 22.12.2023 08:00

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Від вашої злагодженої роботи залежить безперебійне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку, соціальної сфери та комфорт в оселях місцевих жителів.
Вас згуртовує як висока відповідальність, так і почуття громадянського обов’язку, оскільки специфіка діяльності вимагає виняткових і найкращих людських якостей: поваги до споживача продукції, відповідальності за життя і здоров’я людей, патріотизму у всіх його проявах.
Працівники енергетичної галузі працюють сьогодні на виснаження і зберігають керованість величезної української енергомашини. Вони ремонтують трансформатори, лінії електропередач фактично під кулями, щодня ризикуючи своїм життям, щоб українці могли жити в комфорті. Усі ми низько вклоняємося за їх надскладну працю сьогодні.

Дякуємо вам за роботу і бажаємо впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, любові, успіхів на професійній ниві.
Зі святом! Працюємо задля Перемоги!