Засідання виконкому

Дата: 29.12.2023 11:20

Сьогодні, 29 грудня, на позачерговому засідання виконавчого комітету Борзнянської міської ради розглянули низку важливих для життєдіяльності громади питань.

Члени виконкому ухвали рішення про визначення виконавця здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Борзнянської територіальної громади, про схвалення проєкту Програми з реалізації Плану заходів на 2024–2026 роки Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, про надання згоди відділу культури, сім’ї, молоді та спорту на передачу в оренду комунального майна та про видачу дубліката свідоцтва про право власності на житло.
Також прийняті рішення виконавчого комітету про затвердження висновку органу опіки і піклування про визначення місця проживання малолітньої дитини та про доцільність позбавлення батьківських прав.

Ознайомитися з рішеннями можна на вебсайті Борзнянської міської ради після їх оприлюднення.