24 січня в Україні відзначають День Служби зовнішньої розвідки

Дата: 24.01.2024 08:00

В цей день ми віддаємо шану численним героям, які захищали і продовжують захищати інтереси нашої держави.

Служба Зовнішньої Розвідки України відіграє вирішальну роль у забезпеченні національної безпеки. Її робота, хоч і залишається в тіні, є ключовим елементом у захисті суверенітету та територіальної цілісності країни. Вона виконує складне завдання збору, аналізу та оцінки інформації, що має критичне значення для зовнішньополітичних та оборонних стратегій України.

Служба зовнішньої розвідки в умовах війни з російським агресором є одним із ключових інструментів захисту національних інтересів держави.

Дякуємо розвідникам за віддану службу Вітчизні, наполегливість та сумлінне виконання службового обов’язку, які вони демонструють, виконуючи важливі завдання.

Зичимо міцного здоров’я, незламності духу у відстоюванні незалежності та територіальної цілісності України і нових перемог у протистоянні з російським агресором.