Разом – до Перемоги!

Дата: 24.01.2024 16:24

Триває 700-та доба повномасштабного вторгнення рф в Україну. З першого дня українці об’єдналися та згуртувалися. В той час, поки наші мужні військовослужбовці захищають територіальну цілісність України на передовій, ми тримаємо оборону в тилу.
Борзнянська міська рада спільно з волонтерами, небайдужими громадянами постійно надають допомогу продуктами харчування, засобами гігієни, амуніцією, окопними свічками, маскувальними сітками та всім необхідним воїнам-захисникам на передовій.

Сьогодні, 24 січня, міський голова Лариса Осадчук зустрілася з волонтерами-борзнянцями, які повернулися з чергової поїздки на лінію фронту. Наші земляки доставили допомогу військовим на Запорізький напрямок.
На знак вдячності за постійну допомогу та підтримку відважні Герої, які б’ються за свободу, територіальну цілісність та незалежність України, передали міській раді синьо-жовтий стяг зі своїми підписами та словами «Разом – до Перемоги!».
Настане день і синьо-жовтий прапор замайорить над всією Україною – вільною та незалежною.

Наближаємо Перемогу разом!