Робоча зустріч

Дата: 24.01.2024 17:04

Сьогодні в Борзнянській міській раді відбулася робоча зустріч з представниками Чернігівського громадського комітету захисту прав людини спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту, Служби у справах дітей Чернігівської ОВА, Чернігівського обласного центру соціальних служб, ГУ Нацсоцсервісної служби та представників УПД ГУНП в Чернігівській області у рамках проекту «Забезпечення комплексного реагування в Чернігівській області з метою захисту осіб, постраждалих від насильства, пов’язаного з війною, торгівлі людьми, експлуатації чи гендерно-зумовленого насильства» за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.

Представниками надана корисна інформація щодо створення мультидисциплінарної команди в громаді, виявлення та надання допомоги постраждалим від гендерно-зумовленого насильства.

Присутні мали змогу обговорити механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії гендерно-зумовленого насильства та торгівлі людьми.