14 лютого – День військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту України!

Дата: 14.02.2024 08:00

Це окремий рід спеціальних військ забезпечення бойової діяльності, підрозділи якого є у кожному з видів Збройних Сил України.
Саме вони локалізують наслідки аварій на об’єктах з сильнодіючими отруйними речовинами, ліквідовують надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру всіх рівнів, забезпечують радіаційний, хімічний та біологічний захист, а також аерозольне маскування бойових дій ЗСУ.
Зважаючи на такий широкий спектр діяльності – важко переоцінити значення цього роду військ у структурі Збройних сил України!

Вітаємо зі святом всіх причетних! Бажаємо міцного здоров’я, сил і безпеки, завжди дихати чистим повітрям під мирним блакитним небом і успіхів у всіх справах!
Разом переможемо!