Борзнянську громаду відвідав начальник Чернігівської ОВА

Дата: 20.02.2024 17:04

Сьогодні, 20 лютого, Борзнянську територіальну громаду з робочим візитом відвідали начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус та начальник Ніжинської районної військової адміністрації Григорій Ковтун.

Гості громади спільно з міським головою Ларисою Осадчук та заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяною Пирог оглянули нове відремонтоване приміщення Центру надання соціальних послуг, де директор Наталія Валькевич ознайомила із діяльністю центру та пріоритетними напрямками роботи.

Далі В’ячеслав Чаус відвідав Борзнянську загальноосвітню середню школу І-ІІІ ступенів імені Христини Алчевської та Шаповалівську ЗОШ І-ІІІ ступенів та перевірив стан укриттів, адже в умовах війни головне, щоб навчальні заклади були безпечними і для дітей і для викладачів.

Також протягом візиту Лариса Осадчук поділилася з очільником області своїми планами щодо подальшого розвитку громади.