Крим – це Україна

Дата: 26.02.2024 10:05

Сьогодні – річниця кримського спротиву російській окупації. Десять років тому ворог, порушивши закони, розпочав збройну агресію проти України і нахабно увірвався в Крим.
Цього дня 2014 року на заклик Меджлісу кримськотатарського народу біля Верховної Ради Криму відбулося зібрання на підтримку територіальної цілісності України. Тоді повстали тисячі кримських татар, українців та представників інших національностей чинити спротив російській окупації та висловлювали протест щодо проведення позачергової сесії, на якій планували обговорювати територіальну цілісність України та переведення Криму у статус російського півострова.
Той мітинг став для усього світу свідченням того, що Україна – єдина держава! І жителі Криму показали силу і незламність кримськотатарського народу, що є невід’ємною складовою боротьби України у війні з окупантами.

Разом переможемо!