Дата: 27.02.2024 12:24

Сьогодні, 27 лютого, міський голова Лариса Осадчук провела чергове засідання виконавчого комітету Борзнянської міської ради.

Присутні заслухали звіт про виконання бюджету громади за минулий рік, розглянули питання влаштування дітей у сім’ї патронатних вихователів, внесли зміни до складу консультативно-дорадчих органів та комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та майна відумерлої спадщини на території громади. Також обговорили присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в м. Борзна, по вул. Героїв Майдану.

У результаті засідання члени комітету прийняли відповідні рішення, з якими можна ознайомитися на сайті Борзнянської міської ради після їх оприлюднення.