Відбулися засідання двох комісій

Дата: 29.02.2024 12:57

Під головуванням Андрія Ярошенка на постійній комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою присутні розглянули ряд питань, зокрема, численні заяви громадян щодо затвердження проєктів та технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та передачі їх у власність громадян або зі зміною цільового призначення та про передачу в оренду земельних ділянок під нерухомим майном.

Члени постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту та запобігання корупції обговорили внесення змін до складу постійно діючих комісій та складу робочої групи з розроблення проекту Стратегії розвитку Борзнянської громади на період до 2027 року.

Всі розглянуті питання обговорені та прийняті відповідні рішення, проекти яких члени комісій вирішили винести на розгляд чергової сесії Борзнянської міської ради, що відбудеться 6 березня.