З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, КОБЗАРЮ УКРАЇНИ!

Дата: 09.03.2024 07:45

Сьогодні – визначний день в історії української культури, адже цього дня, 210 років тому, народився геніальний український письменник, борець за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України Тарас Григорович Шевченко.
Його сміливо можна назвати символом української нації, творчість якого присвячена боротьбі нашого народу за свободу та рівність і проти поневолення. Минуло більше двох століть, а поезія Тараса Григоровича продовжує бути актуальною для нашої сучасності. Бо ворог за часів Тараса Шевченка в українців був той самий, що і зараз – москалі.
Символічно, що доля подарувала нам Кобзаря саме навесні, коли пробуджується природа, адже і він пробудив український народ, нашу національну свідомість. У його щирому, проникливому слові з усією силою і красою заясніла горда і волелюбна українська душа.
Тож будьмо гідними продовжувачами справи Великого Кобзаря, патріотами своєї землі!

За нами Перемога!
І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,