Пам’ятаємо Кобзаря українського народу!

Дата: 10.03.2024 11:41

Щорічно, 9 березня, ми вшановуємо пам’ять великого Кобзаря, видатного поета та художника Тараса Шевченка, який є символом нашої споконвічної боротьби та нескореності українського духу.

Так, у 210-у річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, міський голова Лариса Осадчук разом із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяною Пирог, керуючою справами – секретарем виконкому міською ради Альоною Волковицькою та начальником відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Ларисою Паляничкою вшанували світлу пам’ять поета, поклавши до підніжжя пам’ятника живі квіти.

Усе життя і творчість Тараса Григоровича присвячувалися українському народу. Він мріяв про ті часи, коли Україна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуть мову, культуру та історію нашого народу, а люди будуть щасливими. І у своїй творчості закликав до цього співвітчизників.

Свою Україну любіть,
Любіть її… во время люте,
В останню тяжкую минуту
За неї Господа моліть!