Шановні українські добровольці!

Дата: 14.03.2024 08:21

Ви – мужні та героїчні захисники української землі, які у вирішальний для України час, за покликом серця стали на захист незалежності та свободи українського народу і продемонстрували усьому світу нескореність українського волелюбного духу.
До війни ви були людьми різних професій, мали різний життєвий шлях та вподобання. Але об’єднані почуттям великої любові до рідної землі, прагненням до свободи та ненавистю до загарбників, ви згуртувалися і мужньо бороните державу від російського агресора.

Дякуємо кожному з вас, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок, мужньо протистоїть агресору!
Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня українського добровольця! Мирного неба над Україною, міцного здоров’я вам та вашим родинам, добробуту, витримки та стійкості духу у благородній справі захисту української землі!
Схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв-добровольців, які віддали своє життя за Україну. Вічна їм пам’ять.
Нехай нарешті запанує мир на нашій землі!

Слава Україні!