Привітали працівників комунального господарства з професійним святом

Дата: 15.03.2024 11:01

До Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення міський голова Лариса Осадчук привітала колектив КП «Борзна-Комунальник» з професійним святом, яке щорічно відзначають у третю неділю березня.

Лариса Анатоліївна зазначила, що невід’ємна частина добробуту людей – саме праця комунальників, які забезпечують комфортні умови для проживання мешканців нашої громади. А це – своєчасна ліквідація поломок чи аварійних ситуацій, тепло і затишок в оселях, якісні побутові послуги, благоустрій і краса території нашої громади.
Міський голова подякувала працівникам комунального підприємства за вкрай важливу та відповідальну роботу і побажала душевного тепла, міцного здоров’я, наснаги, витримки і поваги від людей.

За сумлінну працю, високу професійну майстерність, досягнуті успіхи в роботі та з нагоди професійного свята грамотами Борзнянської міської ради нагороджено:

• БАРАБАШ Наталію Миколаївну, бухгалтера комунального підприємства;
  • ЗАЇКУ Сергія Олексійовича, водія КП «Борзна-Комунальник»;
  • РОЖКА Михайла Михайловича, робітника з благоустрою.

Звісно, долучився до привітань і директор КП «Борзна-Комунальник» Володимир Курінський. Він подякував колективу за нелегку, але злагоджену і ефективну роботу та вручив подяки працівникам підприємства.