«РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!»

Дата: 15.03.2024 16:38

Сьогодні, 15 березня, у спортивному залі Борзнянської школи ім. Христини Алчевської завершився ІІ міський етап змагань із волейболу серед дівчат у рамках проведення Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».

Гідно представити свої навчальні заклади учасникам змагань побажала начальник відділу освіту Олена Мідянка та амбасадор проєкту Олег Демченко. Також свої вітання висловили вихованці танцювального гуртка Борзнянського Будинку дитячої та юнацької творчості, які представили хореографічну композицію.
Змагання розпочалися урочистою церемонією з виконання Державного Гімну України та хвилиною мовчання на честь загиблих захисників у боротьбі з російськими окупантами.

У спортивному заході взяли участь 5 команд: Борзнянської школи ім. Христини Алчевської (вчитель-тренер Володимир Лозицький), КЗ «Борзнянський ліцей» (вчитель-тренер Віктор Радченко), гімназії ім. Пантелеймона Куліша (вчитель-тренер Володимир Лавренко), Миколаївської школи (вчитель-тренер Андрій Пирог) та Шаповалівської школи (вчитель-тренер Оксана Яковенко).
Юні спортсменки показали неабиякі здібності, вправність, наполегливу підготовку до змагань. І головне – були пліч-о-пліч. Вчителі команд активно координували та надихали своїх вихованців.
Вибороти перемогу виявилося нелегким завданням, проте найкращу майстерність у поводженні з м’ячем продемонструвала команда Борзнянської школи ім. Христини Алчевської. Друге місце вибороли дівчата Шаповалівської школи, третє місце зайняла команда Миколаївської школи.
М’ячі, медалі та дипломи переможцям вручив секретар міської ради Станіслав Шевлюга та подякував усім, хто долучається до спортивного проєкту Всеукраїнських шкільних ліг. «Бо спорт – це здоров’я, емоції та нові друзі. Пліч-о-пліч, у гурті, разом переможемо!», – наголосив Станіслав Васильович.
Тож вітаємо команду дівчат Борзнянської школи ім. Христини Алчевської та їхнього тренера Володимира Лозицького і бажаємо нових здобутків!

Попереду – змагання для хлопців із футзалу. Подальших перемог юним спортсменам!

Дякуємо нашим воїнам за можливість навчати та розвивати молодь!
Слава Україні!