Шановні жителі громади!

Дата: 26.03.2024 09:36

Трагічне повідомлення обпекло болем серця: вчора, 25 березня, на 40-у році життя вдома перестало битися серце захисника України, жителя Кинашівки Моценка Івана Миколайовича.

Іван Миколайович народився 19 березня 1984 року в Кинашівці. Зростав добрим, товариським та життєрадісним хлопцем. Мав артистичну вдачу. Навчався у Кинашівській школі, яку закінчив у 2001 році. Після чого проходив строкову службу.
Працював у Києві. У серпні 2022 року був мобілізований та став на захист української землі. Але, за станом здоров’я, 23 лютого цього року звільнений із військової служби.
У покійного залишилися мама та неповнолітня донька.

Вшановуючи пам’ять Івана Миколайовича висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та друзям Захисника. Нехай його душа знайде вічний спокій у Царстві Небесному.
Вічна пам’ять захиснику України!

Прощання з Моценком Іваном Миколайовичем відбудеться сьогодні о 13 годині в Кинашівці.