Підтримуємо наших Захисників!

Дата: 27.03.2024 11:27

Нині не лише на передовій, а й кожен на своєму місці робить усе можливе, аби якнайшвидше здолати ворога та повернутися до мирного життя, до відбудови міст, реалізації усіх наших планів, які нахабно перервали окупанти.

Однією зі складових підтримки наших захисників у тилу є плетіння сіток. Щодня, а то і щогодини у сотнях українських сіл і міст люди плетуть маскувальні сітки, щоб замаскувати техніку, позиції, а отже – захистити життя наших бійців. Звичайно, не залишаються осторонь цієї справи і жителі нашої громади. Хто долучається до цієї кропіткої роботи знають, що найголовніше у ній – знайти та придбати необхідні матеріали для плетіння, яких постійно не вистачає.
Але знаходяться у нашій громаді добрі люди, які допомагають майстриням. Щиро дякуємо ФОП Глущенку Сергію Федоровичу за надання матеріалів для виготовлення сіток і грілок та ФОП Чумаченку Юрію Леонідовичу за виділені кошти на закупівлю необхідної сировини для плетіння. Адже на передовій потреба у маскуванні постійно зростає.

Спасибі за людяність і безкорисливу допомогу! Тримаймо стрій та разом наближаймо ПЕРЕМОГУ!