Дата: 28.03.2024 11:41

Сьогодні, 28 березня, міський голова Лариса Осадчук провела чергове засідання виконавчого комітету.

Присутні розглянули чимало питань, а саме:

1. Про встановлення КП «Борзна-Комунальник» тарифів для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
  2. Про погодження річних планів надання послуг КП «Борзна-Комунальник» на 2025 рік.
  3. Про виключення жилого приміщення з числа службового житла.
  4. Про дострокове припинення договорів оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності.
  5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Борзнянської міської ради «Про заборону стихійної торгівлі на території Борзнянської територіальної громади» від 30.03.2023 № 39.
  6. Про внесення змін до складу громадської комісії з житлових питань.
  7. Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Борзнянської територіальної громади.
  8. Про надання матеріальної допомоги на поховання.
  9. Про затвердження норм витрат палива на автомобільний транспорт, що перебуває на балансі Борзнянської міської ради.
  10. Про затвердження норм витрат паливно-мастильних матеріалів на роботу машин та механізмів, що перебувають на балансі КП «Борзна-Комунальник».
  11. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав.
  12. Про надання дозволу на огляд та консультацію у лікаря-психіатра малолітньої ХХХХХХ без згоди її батька.
  13. Про надання дозволу на укладення та підписання договорів дарування будинку та земельних ділянок неповнолітній ХХХХХХ.
  14. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  15. Про надання дозволу на безоплатну передачу основних засобів з балансу Борзнянської міської ради на баланс КП «Борзна-Комунальник».
  16. Про надання дозволу на безоплатну передачу основних засобів з балансу Борзнянської міської ради на баланс відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Борзнянської міської ради.
  17. Про надання дозволу на безоплатну передачу основних засобів з балансу Борзнянської міської ради на баланс відділу освіти Борзнянської міської ради.
  18. Про надання дозволу на безоплатну передачу основних засобів з балансу Борзнянської міської ради на баланс КНП «Борзнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борзнянської міської ради.
  19. Про видалення зелених насаджень.
  20. Про затвердження протоколу засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій, пораненим, травмованим (або одному з членів їх сімей), військовослужбовцям, які захищають Батьківщину, на лікування та на поліпшення матеріально-побутових умов від 21.03.2024 № 3.
  21. Про відмову у взятті на квартирний облік ХХХХХХ.

Обговоривши всі питання порядку денного, члени комітету прийняли відповідні рішення, ознайомитись із якими можна на вебсайті Борзнянської міської ради після їх оприлюднення.