Робота представників Управління головної інспекції ГУНП області в громаді

Дата: 11.04.2024 14:27

Сьогодні, 11 квітня, у міській раді відбувся виїзний прийом громадян представниками Управління головної інспекції ГУНП в Чернігівській області. Жителі громади мали можливість отримати індивідуальні консультації, вирішити свої проблемні питання або отримати алгоритм подальших дій.

Після завершення прийому громадян представники Управління поспілкувалися з секретарем міської ради Станіславом Шевлюгою. У ході зустрічі обговорили стан справ у нашій громаді та питання співпраці з поліцією. Зупинилися і на проблемних питаннях, на тому, як поліція реагує на місцеві потреби й вимоги, які визначає сама громада, а також безпекові питання. Обговорили взаємодію з профілактики злочинів, можливість проведення спільних заходів щодо запобігання правопорушенням. Адже поліція та органи місцевого самоврядування покликані реагувати на потреби й вимоги громади.

У кінці зустрічі представники поліції, з метою доступності, розмістили на стенді посилання QR-коду сторінки Управління головної інспекції ГУНП в Чернігівській області у фейсбуці.