Відбулася зустріч з представниками Інституту Медіації Партнерства

Дата: 12.04.2024 15:30

Сьогодні, 12 квітня, до Борзнянської громади завітала представниця ГО «Partnership mediation institute» Світлана Сом.

Пані Світлана поспілкувалася з секретарем міської ради Станіславом Шевлюгою, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяною Пирог та з керівниками гуманітарної та соціальної сфери. Вона презентувала свій напрям роботи й можливість подальшої співпраці. Основним завданням ГО «Partnership mediation institute» є допомога громадам розвиватися та відновлюватися. Спеціалізується вона на професійній медіації партнерств та створенню всіх передумов для них.

Світлана Сом відвідала КНП «Борзнянська міська лікарня», КНП «Борзнянський ЦПМСД», КЗ «Центр культури та дозвілля», Центр надання соціальних послуг.

Під час зустрічі обговорили питання співпраці, погодили алгоритм подальших дій реалізації довгострокових проєктів, залучення інвестицій з боку донорів та держави та можливість підвищення професійних та управлінських якостей лідерів, громадських активістів.