Участь у заходах

Дата: 12.04.2024 17:02

Міський голова Лариса Осадчук у складі делегації з Чернігівщини бере участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України та Форумі «Життя громад в умовах війни», які відбуваються в місті Чернівці.

У черговому засіданні Конгресу представники центральних, регіональних та місцевих органів влади обговорили найбільш актуальні проблеми сьогодення: протидія безпековим загрозам та подолання наслідків ворожих атак на цивільну інфраструктуру, підтримку вітчизняного виробництва, європейську інтеграцію та пов’язані з нею нові можливості і виклики для громад.

Під час панельних дискусій учасники форуму «Життя громад в умовах війни» обговорюють питання розвитку національного виробництва, гуманітарної та безпекової політики, проблематику євроінтеграції та доброго врядування в умовах воєнного стану, а також нагальні питання підтримки Збройних Сил України.