Привітали з професійним святом

Дата: 15.04.2024 11:57

Сьогодні в День працівників кримінального розшуку України міський голова Лариса Осадчук привітала колектив сектору кримінальної поліції відділення поліції № 3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції ГУНП в Чернігівській області.

Лариса Анатоліївна наголосила, що на карний розшук покладається найважча робота із розкриття злочинів, встановлення і затримання небезпечних злочинців, розшуку безвісті зниклих.

За сумлінну працю, високу професійну майстерність, відданість справі та з нагоди професійного свята Почесними грамотами міської ради нагороджені:

• ГОРДІЄНКО Ярослав Вікторович – начальник сектору кримінальної поліції відділення поліції № 3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції ГУНП в Чернігівській області;
  • колектив сектору кримінальної поліції відділення поліції № 3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції ГУНП в Чернігівській області.