І знову гірка втрата…

Дата: 19.04.2024 10:00

Сумна звістка надійшла до нашої громади. 17 квітня, внаслідок ракетного обстрілу Чернігова загинув 33-річний уродженець Миколаївки Денис Васильович КОСТИРКО.

Народився Денис Васильович 22 січня 1991 року в сім’ї учителів. Згодом родина переїхала до Чернігова. Після школи навчався у Чернігівському військовому ліцеї, який закінчив у 2008 році на відмінно. Потім вступив до інституту Права і соціології, ще згодом отримав і диплом магістра Чернігівського політехнічного університету.
Оскільки після військової кафедри Денис Васильович мав звання молодшого лейтенанта, то у 2014 році з початком АТО твердо вирішив стати військовим. Можливо, прикладом для сина став батько, який пройшов війну в Афганістані. Відтоді за плечима у Дениса – 10 років війни, від навчань в різних дислокаціях до бойових дій в Широкино поблизу Маріуполя, Волновахи, Щастя і т.д. Під час повномасштабного вторгнення захисник був на лінії фронту поблизу Авдіївки. Отримав звання майора ЗСУ, мав численні нагороди. Підлеглі, бойові побратими цінували і поважали Дениса Васильовича за чесність, справедливість, професіоналізм.
Він був єдиним, турботливим сином у мами, щиро кохав дружину і семирічного синочка.

Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї, а й всієї громади. На жаль, словами важко загоїти в серці болісну рану втрати, адже смерть найріднішої людини – дуже тяжке випробування. У цю важку хвилину поділяємо горе родини та схиляємо голову в глибокій скорботі.
Нехай світла пам’ять про Дениса Васильовича назавжди залишиться в наших серцях.
Вічна пам’ять Захиснику України! Навіки слава!
Герої не вмирають!

Прощання із загиблим відбудеться завтра, 20 квітня, о 13:30 у Чернігові у Катерининській церкві.