Шановні волонтери!

Дата: 20.04.2024 08:34

Щороку у цей день, 20 квітня, ми висловлюємо вдячність людям доброї волі, які знайшли у собі сили робити добрі справи, не чекаючи подяки чи винагороди.

Сьогодні волонтерство є важливою складовою суспільства, адже ці люди змінюють світ на краще, допомагаючи тим, хто справді цього потребує. Ще з 2014 року волонтерський рух показав усьому світові, що це потужна сила, яка здатна організовувати, об’єднувати та допомагати розв’язувати серйозні питання. Крім того, українські волонтери – це головна підтримка для ЗСУ, бо вміють знаходити будь-що за короткий проміжок часу та за будь-яких умов!

Висловлюємо щиру вдячність усім волонтерам та причетним до цієї справи, які присвятили себе нелегкій праці, завдяки якій безліч людей отримують необхідну допомогу під обстрілами, у прифронтових зонах та тимчасово окупованих населених пунктах.

Спасибі вам за неоціненний внесок у наближення нашої Перемоги, за ваше надійне, міцне плече! Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею!

Разом до Перемоги!