Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 26.04.2024 11:24

На черговому засіданні виконавчого комітету Борзнянської міської ради, яке провів секретар міської ради Станіслав Шевлюга, на порядок денний було винесено 22 питання.

Серед них – про надання допомоги на поховання, внесення змін до складу комісій, договору оренди, присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна, видалення зелених насаджень, вибуття дітей із сімей патронатних вихователів. Також розглянули проекти Програми фінансової підтримки КП «Борзнажитлосервіс» та Програми для постраждалих осіб від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Обговоривши всі питання порядку денного, члени виконавчого комітету прийняли відповідні рішення, ознайомитись із якими можна на вебсайті Борзнянської міської ради після їх оприлюднення.